По-русски

«Сегодня» — visvairāk lasītā Latvijas avīze krievu valodā. Abonējot Jūs saņemsiet dienas avīzi + TV programmu + pielikumus ar krustvārdu mīklām!

9 mēneši:74.25 €

Žurnāls “Люблю!” - tiem, kas prot mīlēt! Un par visu to, kas nepieciešams mūsdienīgai sievietei.

9 mēneši:36.75 €

Žurnāls “Люблю!” - tiem, kas prot mīlēt! Un par visu to, kas nepieciešams mūsdienīgai sievietei.

9 mēneši:29.25 €

65 televīzijas kanāli, filmu un seriālu īsi apraksti.

Nedēļas avīze ģimenei, kurā Jūs neatradīsiet šaubīgas fotogrāfijas un burvju un maģijas reklāmu, vulgāras anekdotes un "pikantus" rakstus. Mēs veidojam avīzi tiem, kas vēlas par nelielu naudu saņemt interesantu, labsirdīgu un izzinošu avīzi ar teicamu (lielisku) lielu teleprogrammu. Uz to ir arī orientētas avīzes sadaļas, kuru autori palīdz mūsu lasītājiem dzīvot pēc principa - labsirdība, mīlestība un rūpes par sev tuvajiem cilvēkiem.

9 mēneši:18.75 €

Nedēļas izdevums "Сегодня Неделя" lasīšanai brīvdienās. 72 lappušu biezs nedēļas izdevums, piepildīts ar noderīgu informāciju, humoru un visu nepieciešamo brīvam laikam un atpūtai. Mūsu žurnālisti jums sagatavojuši interesantu, jautru, izzinošu materialu. Avīzē ir speciālais piedāvājums “Лавка сканвордов” - ar krustvārdu mīklām, sudoku un citām mīklām. Un televīzijas programma “ТV Телек”.

9 mēneši:30.75 €

Jaunums - Informatīvi analītiskais žurnāls tiem, kas vēlas dzīvot Eiropā. Fakti, analīze, ekspertīze, informēto personu viedokļi. Valsts vadošie žurnālisti ar ārzemju un Latvijas ekspertu palīdzību, analizē svarīgākos notikumus Latvijā un pasaulē. Mēs rakstām par to, kas ir svarīgs cilvēkiem, uzņēmumiem, valstij.

9 mēneši:24.20 €9 mēneši:51.75 €9 mēneši:109.52 €

Lai abonētu vairākus preses izdevumus, uzlieciet ķeksīti pa kreisi no to nosaukumiem un nospiediet pogu "Abonēt tiešsaistē".